Biz Kimiz?

Dolap DÜNYASI EKİBİ

write an essay for me

Firmamız olarak diyoruz ki ‘’ ömrümüz evlerde geçiyor’’ biz ise ‘’ ömürlük dolaplar yapıyoruz’’ Hem de garantili ve güvenli bir şekilde.Üretimini ve montajını kendi imkanlarımız ile yaptığımız tüm ürünlerimizi bu konsept için de düşünerek siz müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz

Faaliyetimiz gereği dolap sistemleri üzerine çalışma yapmaktayız. dolap sistemlerini ise konut ve konutlar bazında değerlendirmekteyiz. Faaliyetlerimizi sıralayacak olursak ‘’ mutfak dolabı-banyo dolabı-vestiyer-yüklük-gömme dolaplar-yatak odası-yemek odası-genç odası..’’ gibi tüm dolap sistemlerini ‘’ itina ile ölçüye dayalı’’ bir şekilde istek üzerine fabrikamızda üreterek güven ile teslim ediyoruz.

Dolap üretimindeki elde ettiğimiz başarılı çizgimizi ve büyümemizi gerek sinim duyulduğunda diğer dekorasyon işleri ile de birleştirerek bir evin ihtiyacı olan; Panel kapı-pimapen-laminant parke-çelik kapı-fayans-kalebodur-kartonpiyer-boya-badana-alçı-sıva… gibi işlerinde taşoronluğunu üstlenerek anahtar teslimi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız

Ayrıca firmamız kamu ve tüzel işletmelerin yapılandırmasında da rol almakta olup; ihtiyaca yönelik ahşap sistemleri ile birlikte kurumun isteğine bağlı olarak ‘’bankolar-yazı tahtası-öğretmen kürsüsü-sınıf dolabı-okul sıraları-çok amaçlı dolaplar-oturma bankları- posta/evrak kutu dolapları-memur masa ve dolapları-arşiv dolapları-özel kreş ve ana okulu için geliştirilmiş dolaplar’’ ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız ilke edindiği başarıyı; geçmişten gelen 18 yıllık deneyim ve tecrübe birikimi ile günümüz teknolojisinin getirdiği yenilikler doğrultusun da sahip olduğu ekipman ve profesyonel ekibimiz ile birlikte bugün lere kadar taşımış olup taşıdığı başarı ile bir çok konut ve toplu konut projesin de de   üyelerin ve yönetimin takdirlerine mazhar olacak şekilde kendisini bu piyasada ispat etmiştir.

Bu nedenledir ki; sizin ve koperatif inizin ihtiyacı olan tüm dolapların yapımı ve montajı husun da bizi de o değerli imalatçı portföyünüze almanızı ve bizim de teklifimizi değerlendirmenizi sizin yararınıza olacağını düşünmekteyiz.

Projelerinizde uygulamaya başlamadan önce ücretsiz keşif ve projelendirme gibi yararlanmanız için her zaman hazır beklemekteyiz.

İşlerinizde başarılar yaşamınızda sağlıklı günler dileğiyle.

 

Dolap Dünyası ®

zp8497586rq