DİĞER KURUMLARIMIZ

SERDAL ÇELİK

KURUCU

DOĞUM TARİHİ  VE YERİ    : 05-03-1975 ANKARA

1975 yılında Ankara Bala ilçesine bağlı bulunan Büyükboyalık köyünde doğdum.  İlk okul öğrenimimi Ankara Etlik Ayvalıda bulunan İsmail Enderuni ilkokulunda tamamladım. Ortaöğretimimi ayvalı orta okulunda tamamladım. Lise eğitimimi ise Aydınlıkevler ticaret ve meslek lisesinde 1992 yılında mezun olarak tamamladım.  1992 yılında Gentaş Genel Metal Sanayi A.Ş. de önce satış elemanı olarak başladım, 1993 yılında satış müdürlüğü görevine getirildim. Satış müdürü görevimi  1 yıl sürdürdükten sonra kendi isteğimle istifa ederek ayrıldım. Konyalı iş adamlarımızdan Selami Baykara ile Ekspaz Ltd.Şti. ve Ekstrem Ltd.Şti. olmak üzere iki şirket kurarak yurt dışından Werzalit ithalatı yapıp yurt geneline satış yapmaya başladım.1995 yılında ortaklıktan ayrıldım ve Kayseri’de bulunan Pormasan Ltd.Şti. nin fabrikalarının, mağazalarının ve pazarlama ağının başına genel müdür ve bu şirketinde ortağı olarak çalıştım. 1998 yılında  Antalya Karpuzkaldıran da 18 aylık askerlik görevimi yaptıktan sonra  21/11/1999 tarihinde çok sevdiğim eşimle evlendim. 2 erkek 1 kız olmak üzere 3 çocuk babasıyım.

01/01/2000 Yılında DOLAP DÜNYASI LTD.ŞTİ. ni Kurarak Tekrar Sivil Hayata Ve İş hayatına Başladım.

 

DOLAP DÜNYASI LTD.ŞTİ. (SAHİBİ)

www.dolapdunyasi.com

Ankara keçiörende 4 katlı mağazası ve sitelerde bulunan fabrikasıyla mutfak, banyo,  vestiyer, yatak odası, yemek odası, giyim odası, çocuk odası ve  tüm ölçüye dayalı dolapların imalatı ve satışı özel çizim odalarımızda alınan ölçüler profesyonel elemanlarımızla görselleştirilmektedir. Yaklaşık 185.000.- civarında bireysel 374 adet kurumsal firmaya hizmet vermiştir.  Halen büyük bir zevkle devam etmekteyim.

   WhatsApp Image 2017-04-26 at 09.00.17

ÖZEL BİZİM İLKDESTEK ÖZEL EĞİTİM REHABİLİTASYON  MERKEZİ (SAHİBİ)

http://ilkdestek.com/

Ankara Keçiören de 5 katlı kendi mülkümüz olan binamızda engelli bireylerimize engelsiz yaşamak için ZİHİNSEL ENGELLİ DESTEK –BEDENSEL ENGELLİ DESTEK-OTİZM DESTEK EĞİTİMİ- YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLUKLAR EĞİTİMİ- DOWN SENDROMU- ASPERGER SENDROMU- REED SENDROMU- AİLE EĞİTİMİ-ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ-SPOR EĞİTİMİ-YOGA-HİDROTERAPİ (HAVUZDA FİZİK TEDAVİ)  DUYU BÜTÜNLEME-GRUP EĞİTİMİ-BİREYSEL EĞİTİM- gibi bir sürü seçkin ve kendini ispat etmiş uzman öğretmenlerimiz ile yine dalında uzmanlaşmış her hafta hizmet içi eğitimimizle sürekli kendilerini güncelleyen sınıf  öğretmenlerimizle hizmet vermekteyiz.

 AKMAN YUVA EĞİTİM KURUMU (SAHİBİ)

 www.akmanyuva.com

Ankara nın en gözde mahallesinde bulunan 3 katlı 950 m2 kapalı alanda İngilizce- drama- tiyatro- satranç -müzik –dans- jimnastik- mental gibi bir sürü seçkin ve kendini ispat etmiş branş öğretmenlerimiz ile yine dalında uzmanlaşmış her hafta hizmet içi eğitimimizle sürekli kendilerini güncelleyen sınıf ve yardımcı öğretmenlerimizle hizmet vermekteyiz.

SERDAL ÇELİK İNŞAAT LTD.ŞTİ. (SAHİBİ)

www.dolapdunyasi.com/serdal-celik-insaat.html

Ankara nın değişik bölgelerinde konut – iş merkezi ve sanayi için fabrika binaları bunun yanında alt yapı ve taahhüt işlerini kendini dalında ispatlamış muhteşem ekibimle çok ciddi projelerde çalışmalarıma devam etmekteyim

 SERDAL ÇELİK İLETİŞİM DÜNYASI LTD.ŞTİ. (SAHİBİ)

https://www.facebook.com/pages/Serdal-%C3%87elik-Avm-Ileti%C5%9Fim-Dunyasi/803879226390490

Necatibey caddesinde bulunan işyerimizde 13 personelle satış servis ve aksesuar bölümleri ile hizmet vermekteyim.

  

SERDAL ÇELİK GERİDÖNÜŞÜM LTD.ŞTİ. (SAHİBİ)

http://www.serdalcelikgeridonusum.com/

Ankara nın 4 büyük belediyesinin geridönüşüm hizmetlerini en üst seviyede yapmaktayım. buna ilave olarak Azarbaycan ve Gürcistana da 1 er adet geridönüşüm fabrikaları kurarak yurtdışında da faaliyet göstermeye başladım.

CAMPET GERİDÖNÜŞÜM LTD.ŞTİ. (SAHİBİ)

Geri dönüşümün en üst seviyesi olan  bu tesisimizde ise bir önceki tesisimiz olan serdal çelik geridönüşüm gibi (tat) firmalarından gelen ambalaj atıklarını pet kırma ünitemizde, plastik kırma ünitemizde ve camları ise cam kırma ünitemizde kırarak belli evrelerden geçtikten sonra tekrar ülkemizin ekonomisine gerikazanım olarak hammadde üretimi yapılmaktadır.