Vizyon ve Misyon

VİZYONUMUZ

Dolap Dünyası olarak diyoruz ki Ömrümüz evlerde geçiyor, biz ise ömürlük dolaplar yapıyoruz, faaliyetine başladığı günden bugüne kadar müşterilerimize beklediğini değil, beklentilerinden daha fazlasını sunarak, kalitesiyle, tasarım ve çizgisiyle, alanında yetişmiş uzman kadrosuyla, sadece yurt içinde değil tüm dünyada aranan ve iyi tanınan, kaliteden ödün vermeyen bir marka olmayı ilke edinmek suretiyle  vizyonumuzu oluşturduk.

Ürettiği ve tasarımını titizlikle yaptığı dolaplarla sektöründeki güncel trendleri iyi takip eden, yönetici personeli, eğitimli ve nitelikli insan kaynakları, teknolojiye ayak uyduran modern makine ekipmanı vede kaliteyi ödüllendiren kıymetli müşteriler ile Dolap Dünyası her geçen gün bu vizyonunu bir ideal olmaktan çıkarıp, gerçeğe dönüştürmüştür.

MİSYONUMUZ

Dolap Dünyası, titizlilikle üretmiş olduğu kişiye ve kurumlara özel tasarımlarıyla, kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir.Bu anlayış, kaliteyi sadece ürün değil, satış ve hizmet süreçlerinide içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

best place to buy steroids online

Bunu sağlamak içinde her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, insiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değerde, onu uygun bir maliyet ve fiyatla müşteriye sunmaktır. Bu kendimizden çok kıymetli müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur.

Dolap Dünyası olarak müşteriye verilmiş olan “söz”ün önemi çok büyük anlam taşımaktadır. Zamanında ve gerektiğinde üretilmeyen ürün ve hizmet hiçbir anlam ifade etmez. İstenilen ürünü söz verilen zamanda ve niteliklerde vermek, hem müşterilerimize hemde kendimize duyduğumuz saygının doğal bir sonucudur.
Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları  güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.Tüm üretim ve satış hizmetlerimizde bu özelliklerimizi korumak ve geleceğe taşımak gerekliliğinin bilincindeyiz.

Bizim için müşteri istek ve memnuniyeti çok önemlidir.

Serdal ÇELİK
Kurucu 

zp8497586rq